יריד Muni Expo 2020

יריד Muni Expo 2020 הוא יריד החדשנות האורבני הגדול בישראל. זהו האירוע השנתי של המרכז לשלטון המקומי, אליו מגיעים במשך יומיים מעל ל-10,000 איש כל שנה כדי ללמוד, להתרשם ולהיחשף למגמות חדשות ולפיתוחים מרתקים בתחום השלטון המקומי.

השנה סיפקנו מגוון שירותים ומוצרים לטובת היריד: 

 

טפסי רישום מותאמים אישית, בקרת כניסה והדפסת תגי שם

רישום לכנס גדול כמו Muni Expo הוא תהליך מורכב, שדרש יצירה מראש של מספר טפסי רישום שונים. טפסי הרישום שימשו משתתפים לפי קטגוריות שונות, כמו משתתפים ישראלים, משתתפים מחו"ל, נציגי חברות ועוד. המטרה שלנו הייתה לספק חווית רישום נעימה במקביל לאיסוף מידע חשוב עבור הפקת הכנס.

בקרת הכניסה והדפסת תגי השם בשטח נעשתה בעזרת אותם נתונים אישיים שנאספו בטפסים. מדובר בפרוייקט מאוד מאתגר עקב כמות האנשים שמגיעה לכנס, שכלל היערכות מוקדמת מטעם כל הגורמים המוערבים ביריד.

open
lead

הקמת מיני-אירועים בכניסה לאולמות נבחרים

בדיוק סיפרנו לכם על אחד השדרוגים שהכנסנו למערכת בקרת הכניסה שלנו, והנה הוא שוב בשימוש!

במוני אקספו היו שני מתחמים ממודרים, אליהם יכלו להיכנס רק אנשים ספציפיים. לצורך כך הקמנו שני מיני-אירועים נפרדים. עם הגעת המשתתפים למתחמים הללו, תגי השם שלהם נסרקו, ובמידה והם אושרו, התקבלה התראה חיובית והם יכלו להיכנס למתחמים הללו.

זהו פיצ'ר חדש שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו, והמטרה שלו היא לספק לכם בקרה מלאה ונוחה על כל מה שמתרחש במסגרת האירוע שלכם.

מערכת B2B לתיאום פגישות עסקים פנים מול פנים

מעל ל-250 פגישות עסקים אישיות ומשתתפים מ-30 מדינות שונות – מתחם ה-B2B של Muni Expo היה מלא באנשים!

כבר שיתפנו לא מעט פרטים אודות מערכת ה-B2B שלנו, אבל בקצרה נזכיר לכם ש-B2B Wizard מאפשרת לכם ליצור קהילה פעילה מסביב לאירוע שלכם, עם נטוורקינג עסקי ופגישות אישיות מעניינות ופרודקטיביות.

מאפיין המערכת החשוב ביותר שבא לידי ביטוי בכנס של מוני אקספו הוא היכולת לקבוע פגישות עם נציגי דוכנים גם בדוכן אותו הם מפעילים בכנס, בנוסף לפגישות במתחם ה-B2B עצמו, פונקציה שהמשתתפים ניצלו היטב בכנס הזה.

figures
search icon

מערכת לאיסוף לידים מהיר ממבקרי הכנס

איסוף לידים מלקוחות פוטנציאליים הוא חלק מהותי מכל אירוע, וחשוב לנו לוודא שהוא מתבצע נכון ובלי עיכובים. מערכת ה-Lead Wizard שלנו מאפשרת איסוף של פרטי המשתתפים על ידי המציגים ביריד, באמצעות סריקת הברקוד האישי שמופיע על גבי תגי השם של כל המשתתפים במוני אקספו.

השימוש במערכת נעשה באמצעות הסמארטפונים של נציגי הדוכנים, ללא כל צורך בהורדת אפליקציה, והנתונים שנסרקים על ידי נציגי כל דוכן מרוכזים בקובץ נתונים אחד איתו ניתן להמשיך לעבוד עם תום היריד.

אנחנו מאמינים שהכי טוב זה מראה עיניים… לכן צירפנו לכם שלל תמונות בהן אתם יכולים לראות את כל המוצרים שלנו בפעולה