פיצ'ר חדש: כרטיסי ביקור אלקטרוניים

התאחדות הקבלנים בוני הארץ ערכו את הכנס השנתי שלהם לשנת 2022 באילת, ואנחנו היינו איתם בתהליך הרישום ובשטח בבקרת כניסה במלונות, בהופעות ובסדנאות המיוחדות שהופקו במיוחד עבור המשתתפים.

לטובת הכנס פיתחנו עוד פיצ'ר ייחודי במערכת Forms-Wizard: כרטיסי ביקור אלקטרוניים עבור כלל המשתתפים בכנס, ועכשיו זה התור שלכם גם להכיר את הנושא!

אז מה זה כרטיסי ביקור אלקטרוניים?

כמו כרטיסי ביקור מודפסים שמוחלפים בכנסים תוך כדי נטוורקינג עסקי בין המשתתפים, כרטיסי ביקור אלקטרוניים מכילים את כל הפרטים החשובים שיאפשרו לאנשים ליצור קשר אחד עם השני בהמשך, לאחר שהם נפגשו פנים מול פנים בכנס.

בעצם ניתן לחשוב על כרטיס ביקור אלקטרוני כגרסא דיגיטלית של כרטיס הביקור המודפס.

איך זה עובד בכנסים?

קודם כל, בתהליך הצ'ק אין אנו דואגים להדפיס על תגי השם של המשתתפים QR Code, כמו שאתם יכולים לראות בתמונה המצורפת.

מהלך הכנס המשתתפים נפגשים, משוחחים ומכירים אחד את השני. בתום המפגש, באפשרות כל אחד מהם לסרוק את התג של המשתתפים האחרים באמצעות מכשיר הסמארטפון שלו על ידי שימוש במצלמה (שאנחנו בטוחים שיש להם, כי הרי מי מגיע לכנס בלי טלפון…).

לאחר הסריקה תיפתח במכשיר האפשרות להוסיף את אותו משתתף כאיש קשר בטלפון בלחיצת כפתור אחת, כאשר כל הפרטים שלו כבר יופיעו אוטומטית.

מתי זה כדאי?

פעמים רבות, אחת מהמטרות העיקריות של הכנסים שלכם היא חשיפת המשתתפים להזדמנויות עסקיות חדשות שהם יוכלו למנף לאחר הביקור הכנס.

הפעלת הפיצ'ר של כרטיסי הביקור האלקטרוניים מאפשרת לאותו תהליך נטוורקינג להתנהל באופן חלק, מבלי לעכב את המשתתפים, תוך יצירת עניין ונוכחות דיגיטלית מוגברת.

יתרונות ברורים

  • שיתוף פרטי הקשר נעשה בצורה חכמה, יעילה וירוקה.
  • קיצור הזמנים שקשורים בהחלפת פרטים הדדית.
  • הגברת החשיפה וכמויות הלידים.
  • אין יותר פספוס הזדמנויות בגלל חוסר זמינות או עדכון של כרטיסי הביקור.
  • כל המידע נשאב ישירות מטופס הרישום, לא נדרשת פעולה כלשהי מצד המשתתפים.
  • בלי צורך בהתקנת אפליקציה ייעודית.

מעוניינים לשמוע עוד? מתכננים את הכנס הבא שלכם? נשמח לשמוע מכם!